| Področje: | Karavanke |
| Območje: | Tržiča čez hribovje, ki loči dolini Tržiške Bistrice in Kokre |
| Izhodišce: | Tržič (515 m n.v.) |
| Karte: | Storžič in Košuta 1: 25 000; Karavanke, osrednji del 1: 50 000; Atlas Slovenije 83,57,58,84,85 |
| Dolžina (km): | 62 |
| Višinska razlika (m): | 1250 |
| Čas vožnje: | 4:30 |
| Nošenje kolesa: | nekaj kratkih mest na planinski poti nad kmetijo Pečovnik |
| Zahtevnost vzpona: | večinoma V 4, nekaj odsekov V 4 - V 5 |
| Zahtevnost spusta: | po markirani poti do začetka ceste pri Pečovniku S 4 z mesti S 5; naprej S 3 in S 2; po dolini Kokre S 1 |
| Zahtevnost skupaj: | IV |
| Značilnosti: | dolga, naporna in na kratkem odseku tudi orientacijsko zahtevna tura |
| Najnižja točka: | 450 m n.v. |
| Najvišja točka: | 1559 m n.v. |
| Višinski diagram: |  |
| Navigcija: | [GDB] [GPX] [KML] [LMX] [PLT] [QUO] [WPT] [Google maps] |
dolga, naporna in na kratkem odseku tudi orientacijsko zahtevna tura