| Področje: | Pohorje z okoliškimi hribovji |
| Območje: | iz Radelj na Kobansko, hribovje nad reko Dravo, po katerem poteka državna meja med Slovenijo in Avstrijo |
| Izhodišce: | Radlje ob Dravi (370 m n.v.) |
| Karte: | Pohorje 1:50 000; Atlas Slovenije 38,13,14,39 |
| Dolžina (km): | 23 |
| Višinska razlika (m): | 690 |
| Čas vožnje: | 3:00 |
| Nošenje kolesa: | 0 |
| Zahtevnost vzpona: | do gostišča Žoher V 2; kolovoz od Žoherja do ceste pod Ternikom V 4 - V 5; naprej do Doma radioamaterjev na Kapunarju V 3 - V 4 |
| Zahtevnost spusta: | S 2 |
| Zahtevnost skupaj: | III- |
| Značilnosti: | tura, ki se odvija v mirnem, razglednem okolju, po dobrih gozdnih cestah brez večjega prometa. |
| Najnižja točka: | 322 m n.v. |
| Najvišja točka: | 1005 m n.v. |
| Višinski diagram: |  |
| Navigcija: | [GDB] [GPX] [KML] [LMX] [PLT] [QUO] [WPT] [Google maps] |
tura, ki se odvija v mirnem, razglednem okolju, po dobrih gozdnih cestah brez večjega prometa.