| Področje: | Karavanke |
| Območje: | po strmih cestah, poteh in stezah na visoke grebene nad gornjesavsko dolino |
| Izhodišce: | vas Belca (691 m n.v.) |
| Karte: | Julijske Alpe, vzhodni del 1:50 000; Atlas Slovenije 54,28,27,53 |
| Dolžina (km): | 35 |
| Višinska razlika (m): | 1185 |
| Čas vožnje: | 5:30 |
| Nošenje kolesa: | 3 min okoli Tišlerice |
| Zahtevnost vzpona: | do konca ceste pod Tišlerico V 4 z dolgimi odseki V 5, naprej vecinoma V 5 in V 6 |
| Zahtevnost spusta: | S 5 z odseki S 6 |
| Zahtevnost skupaj: | v+ |
| Značilnosti: | dolga, težka in orientacijsko zahtevna tura, ki v drugem delu poteka po nemarkiranih, samotnih poteh z lepimi razgledi; primerna samo za kolesarje s planinskimi izkušnjami. |
| Najnižja točka: | 682 m n.v. |
| Najvišja točka: | 1713 m n.v. |
| Višinski diagram: |  |
| Navigcija: | [GDB] [GPX] [KML] [LMX] [PLT] [QUO] [WPT] [Google maps] |
dolga, težka in orientacijsko zahtevna tura, ki v drugem delu poteka po nemarkiranih, samotnih poteh z lepimi razgledi; primerna samo za kolesarje s planinskimi izkušnjami.